Konkurs fotograficzny – wakacje marzeń

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Na pewno wielu z Was ma już plany jak spędzić wakacje. Wakacyjne podróże, te małe i te duże, to niezapomniany czas kiedy przeżywamy mnóstwo przygód, poznajemy nowych ludzi, kultury, smaki. Jesteśmy ciekawi jakie są Wasze wakacje marzeń. Ogłaszamy więc konkurs fotograficzny! Prześlijcie nam swoje zdjęcie z wakacji marzeń wraz z krótkim opisem.

Do wygrania rewelacyjna książka „Seks, betel i czary. Życie seksualne dzikich sto lat później” autorstwa Aleksandry Gumowskiej.

Gumowska_Seks betel i czary_500pcxSto lat po badaniach przeprowadzonych przez Bronisława Malinowskiego, Aleksandra Gumowska, reporterka, dziennikarka i podróżniczka, powraca na Wyspy Trobrianda, by sprawdzić, jak teraz wygląda „życie seksualne dzikich”. Naczelny wódz przyjął ją jak córkę, wodzowa nadała jej imię swojego podklanu, zamieszkała w chatce z liści. Bez prądu, gazu, toalet. Można poczuć się jak w środku czarno-białego zdjęcia Bronisława Malinowskiego sprzed niemal stu lat.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie:

  1. Polubić na facebooku fanpage addicted2travel lub zapisać się na nasz newsletter (opcja szczególnie dla tych, którzy nie korzystają z facebooka).
  2. Przesłać na adres addicted2travel@o2.pl, swoje zdjęcie z wakacji marzeń wraz z imieniem i nazwiskiem, linkiem do swojego profilu na fb (żebyśmy mogli zweryfikować warunek nr 1) oraz krótkim opisem. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zdjęcie. Zdjęcie to zostanie zamieszczone w galerii konkursowej na fanpage’u adicted2travel. Od tego momentu można na nie głosować, poprzez kliknięcie „lubię to”. Trzy zdjęcia o największej liczbie głosów przejdą do finału.
  3. Głosowanie trwa do 27 czerwca do godziny 20:00
  4. Spośród trzech zdjęć o największej liczbie polubień jury konkursowe wybierze jedno najlepsze zdjęcie, którego autor otrzyma książkę.

PS. Nagrody wysyłamy tylko na terenie Polski.

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia. Spośród 3 zdjęć o największej liczbie polubień, jury wybrała jedno zwycięskie, którego autorka otrzyma książkę. Poniżej przedstawiamy zwycięskie zdjęcia, a jego autorkę prosimy o kontakt mailowy i podanie danych do wysyłki 🙂

Iga Łeszyk

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s