Jak pomóc dzieciom w Gambii?

Pamiętacie Fatimę? Jej sklep i szkołę? Poznaliśmy Ją pierwszego dnia i od samego początku była dla nas niezwykle serdeczna i pomocna. Codziennie przygotowywała dla nas śniadania, które jedliśmy na zapleczu sklepu lub na jej własnym podwórku. U Fatimy czuliśmy się jak w domu, traktowała nas jak własne dzieci. Fatima jak pamiętacie prowadzi szkołę. Jeśli ktoś z Was ma taką możliwość, Fatima serdecznie prosi o wsparcie szkoły. 

DSC_0075
Roczny koszy nauki jednego dziecka to 14o Euro, cena ta obejmuje zakup mundurka i niezbędnego do szkoły wyposażenia,a  także dwóch posiłków dziennie. Dla wielu dzieci szkolne śniadanie i lunch to jedyne posiłki. Trójka dzieci to szczęściarze – ich naukę sponsorują Holendrzy i Norwegowie.

Nam udało się do tej pory wysłać do szkoły jednego chłopca o imieniu Babucarr. Mimo, że chłopiec mieszka zaledwie 800 m od szkoły, jego mamy, która samotnie Go wychowuje, nie było stać na to, żeby żeby zapewnić chłopcu edukację. Jedna z naszych znajomych po przeczytaniu prośby Fatimy o wsparcie dzieciaków i zasponsorowanie im nauki – nie zastanawiała się długo i dziś chłopiec chodzi już do szkoły. Cieszymy się ogromnie i dziękujemy za pomoc w imieniu swoim, Fatimy i tego prześlicznego chłopca.

Jeśli ktoś z Was zechciałby wesprzeć szkołę Fatimy, podajemy wszystkie niezbędne dane. Koszt jednego roku nauki dla jednego dziecka to 140 EUR, Fatima będzie jednak wdzięczna za każdą pomoc

Oto dane:
Ghana International Bank
67 Cheapside
1st floor, Regina House
London EC2V 6AZ

Swift code: GHIBGB2L

for the account of:
Arab Gambia Islamic Banl LTD
EUR A/C NO.: 10252503
Sort code: 60-92-63
IBAN: GB23GHIB60926310252503

For further credit to:

Account name: EDMA Nursery School
Account number: 003 202 211037920164

Kontakt mailowy do Fatimy:

edmaschool@rocketmail.com lub fnjie73@yahoo.com

Reklamy

2 thoughts on “Jak pomóc dzieciom w Gambii?

    1. Oczywiście, że można wpłacać mniejsze kwoty 🙂 Fatima będzie wdzięczna z każdej pomocy i na pewno te pieniądze zostaną dobrze wykorzystane – na pomoc dzieciakom. Tak, to jest numer konta, ale potrzebne są też numer Swift i IBAN.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s