Wyniki konkursu „Wakacyjny kadr”

konkurs

W piątek 27.09.2013 r., podczas naszej prelekcji „Podróże nie tylko palcem po mapie” na Nocy Naukowców publiczność pomogła nam wyłonić zwycięzców konkursu „Wakacyjny kadr”.

Litwa, Łotwa, EstoniaW pierwszym etapie wybierano najlepsze spośród trzech zdjęć z najwyższą liczbą głosów. Druga nagroda przypadła dla autora najlepszego zdjęcia wybranego przez jury konkursowe w składzie naszych skromnych osób oraz przedstawicieli wydawnictwa Express Map – fundatora nagród. Wybór był ciężki i jury nie mogło zdecydować się na jedno zdjęcie – wybraliśmy więc 4 najlepsze i najciekawsze naszym zdaniem zdjęcia, a publiczność podczas Nocy Naukowców wyłoniła na drodze głosowania jedno najlepsze.

Jury wybrane z publiczności wybiera najlepsze zdjęcie w drugiej części konkursu

Jury wybrane z publiczności głosuje na najlepsze zdjęcie w drugiej części konkursu

Pierwszą nagrodę w postaci przewodnika 3w1 (przewodnik+mapa+atlas) po Litwie, Łotwie i Estonii otrzyma Małgorzata W. za zdjęcie pt. Dwejra, Gozo.

Małgorzata Wróbel, Gozo, Dwejra,Window AzureDrugą nagrodę w postaci przewodnika 2w1 (przewodnik + atlas) po Berlinie otrzyma Radosław M. za zdjęcie pt. Cypr, W oczekiwaniu na Afrodytę. Wczesna wiosna, w Polsce pada śnieg. Pierwszą noc spędzamy na najpiękniejszej plaży Cypru, która staje się naszym prywatnym miejscem. W sezonie przewijają się ty tysiące turystów dziennie.

Radosław Molski, Cypr, W oczekiwaniu na AfrodytęZwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie nam swoich danych adresowych, żebyśmy mogli przesłać nagrody 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s